Як рахувати та відстежувати спалені калорії під час ходьби

Ходьба — це чудова форма фізичних вправ, яка не лише зміцнює ноги та сприяє здоров’ю суглобів, але й спалює калорії. Багато людей, які починають займатися ходьбою, люблять відстежувати свій прогрес, збільшуючи кілометраж і підвищуючи рівень своєї фізичної підготовки.

При цьому корисно знати, як далеко ви пройшли та скільки калорій спалили. Отримайте відповіді за допомогою цих посібників та калькуляторів для підрахунку калорій під час ходьби.

Як відстежувати калорії під час ходьби

Ви можете виміряти калорії, витрачені під час ходьби, використовуючи різні типи даних. Наприклад, ви можете використовувати відстань, тривалість тренування або темп, щоб дізнатися, скільки калорій ви спалили та наскільки старанно працювали. Ось кілька способів відстежувати калорії, витрачені під час ходьби.

Калорії на милю

Якщо ви знаєте, як далеко ви пройшли, і хочете дізнатися кількість спалених калорій, ви можете скористатися калькулятором або звернутися до таблиці. Щоб скористатися калькулятором нижче, введіть свою вагу, приблизний темп і пройдену відстань, щоб розрахувати, скільки калорій ви спалили під час ходьби.

Калорії за хвилину

Щоб зрозуміти, скільки калорій ви спалюєте залежно від часу, ви побачите, що це число залежить від таких факторів, як ваша вага і темп, з яким ви ходите. Наприклад, людина вагою 140 фунтів спалює близько 4 калорій за хвилину, коли ходить зі швидкістю 3 милі на годину. Отже, приблизно за 30 хвилин така людина спалить приблизно 112 калорій. Але людина вагою 200 фунтів спалює близько 5 калорій за хвилину або близько 159 калорій за 30-хвилинний інтервал.

Ви також можете скористатися калькулятором темпу, щоб ввести свою вагу, темп і хвилини, щоб розрахувати пройдену відстань і спалені калорії під час ходьби. Пам’ятайте, що ці цифри є приблизними та не враховують фактори статі, нахилу або опору вітру.

Калорії на основі підрахунку кроків

Використовуючи фітнес-трекер під час тренувань з ходьби, ви можете побачити, скільки калорій ви спалюєте на основі підрахунку кроків. Цей розрахунок враховує вашу вагу і зріст (щоб отримати оцінку довжини кроку).

Наприклад, людина вагою 160 фунтів і зростом 164 см спалить близько 181 калорії, пройшовши 5 000 кроків. Але вища людина (177 см), яка важить стільки ж, спалить 198 калорій, пройшовши таку ж кількість кроків.

Темп ходьби

Багато експертів з фізичних вправ рекомендують ходити в помірному темпі. Ви можете ставити собі питання, чи є ваш темп ходьби швидким, помірним або легким. Існують різні способи вимірювання вашого темпу на основі пройдених миль або кілометрів.

Залежно від інтенсивності ходьби ви можете оцінити, скільки часу вам знадобиться для проходження різних відстаней. Ця інформація може допомогти вам планувати маршрути та тренування з ходьби.

Існують різноманітні графіки, які допоможуть вам визначити, скільки часу вам знадобиться, щоб пройти цю відстань трьома різними темпами. Ви можете побачити конвертацію миль у кілометри та кілометрів у милі.

Як користуватися фітнес-трекером

Багато фітнес-трекерів підраховують калорії, спалені під час тренувань, і загальну кількість спалених калорій. Наприклад, якщо ви носите Fitbit, ви побачите показники загальної кількості спалених калорій, які включають базовий рівень метаболізму та калорії, витрачені під час тренувань. Це дає змогу збалансувати кількість з’їдених калорій та спалених калорій.

Фітнес-трекери, орієнтовані на дієту, такі як Fitbit і Garmin, включають або мають посилання на додаток для ведення журналу харчування, де ви можете відстежувати, що ви їсте, щоб збалансувати кількість з’їдених калорій з кількістю спалених.

Одним з поширених додатків, який пов’язаний з багатьма фітнес-трекерами, є MyFitnessPal.com. Найкращі додатки дозволяють зберігати найпоширеніші продукти та страви, а також аналізувати рецепти на предмет калорійності та поживності на порцію. Багато з них дозволяють сканувати штрих-коди на їжі, яку ви їсте, і включають страви з фаст-фуду та мережевих ресторанів.

Однак точність завжди є проблемою з будь-якою цифрою калорій з фітнес-трекерів. Калорії, показані на бігових доріжках та інших тренажерах, також можуть бути завищеними або заниженими. Переконайтеся, що ви ввели правильну вагу, оскільки вони часто розраховують кількість спалених калорій на основі цієї цифри.

Ми спробували, протестували та зробили огляд найкращих фітнес-трекерів. Якщо ви шукаєте трекер активності, вивчіть, який варіант може бути найкращим для вас.

Заключне слово

Пам’ятайте, що найкращий план тренувань — це той, який підходить саме вам. Якщо ви тільки починаєте, ви можете вибрати один простий показник для відстеження, наприклад, кількість часу, який ви ходите пішки щодня або щотижня. Коли ви звикнете до цього і побачите зміни та прогрес у досягненні своєї мети, ви можете розглянути інші показники для відстеження на основі того, що має сенс для вас.