Як люди біжать Бостонський марафон без барбекю

Це може здатися суперечливим. Для багатьох бігунів заробити кваліфікаційний час на Бостон і з гордістю носити свій нагрудний номер у Хопкінтоні — це вершина їхньої бігової кар’єри. Деякі бігуни не переймаються Бостоном, а деякі просто не хочуть бігти кваліфікаційний час (менше 3:35 для жінок до 35 років, менше 3:05 для чоловіків). Для старших вікових категорій час стає повільнішим, але навіть кваліфікаційного часу може бути недостатньо для того, щоб отримати місце — у 2016 році, щоб потрапити на змагання, потрібно було пробігти приблизно на 2 хвилини 30 секунд швидше, ніж ваш кваліфікаційний час, такий попит на нагрудні значки.Я не заробив BQ (поки що), але мені пощастило бігти Бостонський марафон цього року в якості блогера з одним зі спонсорів, компанією Adidas. Я був готовий до певної негативної реакції на це, проте було лише кілька людей, які були менш ніж захоплені — більшість читачів мого блогу підтримували мене і з задоволенням слідкували за моїми оновленнями про підготовку до Бостонського марафону.

Хоча я знаю, що перебуваю в дещо унікальній ситуації, є й інші способи потрапити на найстаріший марафон у світі.

Збір коштів для благодійної акції

Це найпростіший спосіб заробити нагрудний номер для Бостона, якщо ви ще не бігали BQ. На Бостонському марафоні є 2 500 благодійних місць, багато з них для американських або місцевих благодійних організацій. Зазвичай вони збирають мінімум ₴185,000, хоча багато з них збирають до ₴370,000. Це чудовий варіант, якщо у вас є справа, близька вашому серцю, і ви знаєте, що зможете збирати кошти паралельно з тренуванням (однак це також може додати додаткового стресу у великий день).

Приєднатися до туристичної групи

Існує обмежена кількість нагрудних номерів для учасників, які не пройшли відбір, у таких групах, як 209 Міжнародні події та спортивні тури. Однак вам краще поквапитися – 209 події повідомили, що їхні нагрудні номери були розпродані протягом 12 годин!

Виграйте свій стартовий номер

The elite women break from the starting line of the 126th Boston Marathon, Monday, April 18, 2022, in Hopkinton, Mass. (AP Photo/Mary Schwalm)

Якщо ви стежите за спонсорами в Інтернеті та соціальних мережах, деякі з них проводять змагання за бостонські нагрудні значки (які варті того, щоб взяти в них участь). Аналогічно, якщо у вас є власний блог або велика кількість підписників у соціальних мережах, почніть взаємодіяти з брендами, залучайте їхні медіакоманди, і ви ніколи не знаєте, що може статися.

Переглянути всі кваліфікаційні стандарти

Спортсмени з інвалідністю проходять інший процес вступу, хоча для них також існують кваліфікаційні стандарти. Ви можете дізнатися більше про них тут. Існує також кілька благодійних організацій, які працюють з бігунами з інвалідністю.

Безумовно, ви повинні заслужити своє місце, як би ви цього не досягли: через збір коштів на благодійність, будильник, встановлений для того, щоб отримати путівку в туристичний тур або пробігти кваліфікаційний час.

Читати далі

Post navigation