Ці півмарафони мають бути у вашому списку бажань

Якщо ви збираєтеся взяти участь у забігу, то він повинен бути цікавим і проходити в красивому місці.

Перетворіть свій цільовий півмарафонський забіг на “забіг”, пробігши вздовж узбережжя, через гори або під звуки тисяч глядачів, які підбадьорюють вас у великому місті. Яким би не був ваш біг, ми підібрали для вас найцікавіші місця для проведення півмарафону.

Ось наші найкращі півмарафонські забіги від команди Women’s Running.

Океан

Hapalua – Гавайський півмарафон

“Hapalua” означає “половина” гавайською мовою, і цей сестринський забіг до Марафону Гонолулу відбувається у середині квітня. Забіг стартує у Вайкікі і протягом усього забігу тримається близько до узбережжя, трохи заїжджаючи на острів, перш ніж вивести бігунів на фінішну пряму на пляжі. Час фінішу не обмежений, і всі фінішери отримують медаль, колотий лід та знамениті гавайські маласади на фінішній прямій.

Сан-Дієго півмарафон

Півмарафон у Сан-Дієго проходить наприкінці березня і дає можливість бігунам пробігти кілька миль вздовж Тихого океану за чудової весняної погоди. У забігу беруть участь не більше 5 000 учасників, тому ви напевно відчуєте себе в хорошій компанії, не відчуваючи при цьому перенапруги.

Майамі Півмарафон

Протягом усього півмарафону в Маямі ви можете бачити океан. Спортсмени стартують на FTX Arena в Маямі, біжать через Майамі-Біч і назад до Коконат-Гроув, а фінішують близько до початку забігу. Учасники півмарафону ділять дистанцію зі спортсменами марафону Маямі. Вся дистанція є рівнинною та швидкою і стартує наприкінці січня.

Гірський

Rocky Mountain Півмарафон

Готові перевірити свою фізичну форму на висоті понад кілометр над рівнем моря? Півмарафон Rocky Mountain Півмарафон проходить наприкінці липня у містечку Естес-Парк, штат Колорадо, поруч з Національним парком Скелясті гори. Розташована на висоті 7 500 футів, складна дистанція має 788 футів набору висоти та приголомшливі краєвиди.

Півмарафон у Парк-Сіті

Розріджене гірське повітря у Парк-Сіті, штат Юта, може стати природним джерелом адреналіну для одних і додатковим аеробним навантаженням для інших. Розташований у гірському масиві Васач на висоті близько 7000 футів над рівнем моря, півмарафон у Парк-Сіті проходить вздовж історичної залізничної колії Тихоокеанського союзу, яка обіцяє чудові краєвиди на дату забігу наприкінці червня.

RunVermont Півмарафон

Напівмарафон у Берлінгтоні, штат Вермонт, “надзвичайно рівнинний і швидкий, без помітних пагорбів”, як зазначено на вебсайті забігу. Дистанція забігу на початку квітня прокладена від точки до точки з видами на гори Адірондак та озеро Шамплейн. Бігуни також можуть обрати естафету для двох осіб з пунктом обміну на будь-якому кілометровому маркері забігу.

Пустеля

Рок-н-рол в Арізоні

Серія забігів Rock’n’Roll поєднує в собі задоволення від концерту та адреналіновий сплеск під час забігу. Для тих, хто хоче розпочати свій біговий сезон раніше, поки пустеля ще “прохолодна”, півмарафон Rock ‘n’ Roll Arizona в середині січня — чудовий варіант. Учасники півмарафону ділять дистанцію з марафонцями та пробігають через центр міста Темпе з майже нульовим набором висоти.

Півмарафон Joshua Tree

Мало того, що півмарафон Joshua Tree проходить у легендарній пустелі Мохаве, він ще й відбувається вночі. Старт о 18:00 на початку листопада вимагає від спортсменів носити налобний ліхтарик і бути готовими до різних температур (вночі в пустелі може бути дуже холодно). Забіг проходить по піщаній петлі неподалік від Національного парку Джошуа-Трі.

Santa Fe Півмарафон

Шукаєте дистанцію, де все йде під укіс з першої милі, в буквальному сенсі? Santa Fe Half Marathon стартує на висоті 7 332 фути над рівнем моря і плавно спускається до фінішу на висоті 6 032 фути. Підготуйте свої квадроцикли до забігу, який може бути по-своєму жорстоким і прекрасним. Півмарафон Санта-Фе — це забіг “точка-точка” на початку жовтня, який стартує у Форт-Марсі та фінішує в казино Buffalo Thunder.

Міський

Нью-Йоркський півмарафон

Нью-Йоркський півмарафон, що проводиться в середині березня, не гарантує участь у забігу для всіх охочих (як і повноцінний Нью-Йоркський марафон восени). Спортсмени мають можливість зібрати кошти як благодійні спортсмени, щоб отримати гарантоване місце. Забіг починається в Брукліні та переносить бігунів на Манхеттен через Манхеттенський міст. Потім бігуни рухаються з Нижнього Іст-Сайду до фінішної лінії в Центральному парку.

Остінський півмарафон

За останні кілька років популярність Остіна як міста стрімко зросла. Його дивовижна кухня, яскрава музична сцена та унікальна культура роблять його фантастичним місцем відпочинку як для туристів, так і для спортсменів. Остінський півмарафон проходить в середині лютого і стартує в культовому мотелі Austin Motel, потім прямує до західної частини міста і фінішує біля будівлі Капітолію штату Техас.

Сан-Франциський півмарафон

Сан-Франциський півмарафон — це фактично два різних півмарафони, які проводяться в один день наприкінці липня. Перший забіг часто починається в тумані, коли бігуни рухаються вздовж Embarcadero вздовж затоки Сан-Франциско і досягають пагорбів та пишної зелені Презідіо, а потім прямують до фінішу в парку Золоті Ворота. Другий Сан-Франциський півмарафон починається у Презідіо, пролягає через парк Золоті Ворота і фінішує там, де стартував перший півмарафон — на Embarcadero.

Міжнародний

Банфський півмарафон

Банф, Канада, славиться своїми флуоресцентно-блакитними льодовиковими озерами та горами, що вражають уяву, які розташовані на території Національного парку Банф. Півмарафон, що проходить у середині червня, проводить бігунів найбільш характерними місцями Банффа: забіг стартує вздовж бурхливої річки Боу, а потім прямує до приголомшливої Боу-Веллі-Паркуей і повертається назад до Ведмежої вулиці в центрі Банффа. Цей маршрут не для людей зі слабкими нервами, адже на ньому багато пагорбів та низка крутих підйомів в середині дистанції.

Токійський півмарафон

Якщо World Marathon Majors Tokyo Marathon – це, як правило, перший забіг, який спадає на думку в цьому регіоні світу, то Токійський півмарафон наприкінці жовтня обіцяє такі ж гострі відчуття від бігу через одне з найбільш електричних міст у світі. Забіг стартує на Японському національному стадіоні, а його точкою розвороту є знаменитий міст Ніхонбасі біля Імператорського палацу. Фінішують бігуни знову на Японському національному стадіоні.

Сіднейський півмарафон

Відправляйтеся на півмарафон, що проходить на іншому кінці земної кулі. Відносно рівнинна траса веде бігунів на екскурсію визначними пам’ятками найвідомішого міста Австралії, включаючи пробіжку через Сіднейський міст Харбор-Брідж, а потім фінішує перед культовим Сіднейським оперним театром.