Чого очікувати від сумнозвісних Ньютон-Хіллз, де проходить Бостонський марафон

Подолання Ньютон Хіллз

Бостонський марафон відомий своїми натовпами, традиціями та, звичайно, злетами та падіннями. Його репутація робить його одним з найбажаніших марафонів для будь-якого бігуна. Хоча пробігти будь-який марафон — це дивовижне досягнення, участь у Бостонському марафоні є у списку бажань багатьох марафонців. Дистанція, мабуть, найбільш відома своєю серією пагорбів — Ньютон Хіллз — які починаються біля пожежної частини Ньютона і завершуються сумнозвісним пагорбом Розбитого Серця біля Бостонського коледжу на проспекті Співдружності. Ось чого слід очікувати під час проходження відрізку Бостонського марафону на Ньютон-Хіллз.

На 17-й милі ви зробите перший зі знаменитих поворотів дистанції — праворуч від пожежної частини Ньютона на авеню Співдружності. Цей значний поворот, безсумнівно, є місцем з великою енергією та хвилюванням натовпу. Це також перший пагорб за воротами в серії з декількох великих підйомів по всьому Ньютон Хіллз. Цей пагорб крутий і має довжину трохи менше півмилі. Після того, як ви підніметесь на вершину, починається спуск, який приведе вас на 18-ту милю і відносно рівну ділянку.

Одразу за статуєю Джонні Келлі на 19-й милі ви зустрінете наступний пагорб серії. Недосвідчений бостонський бігун може прийняти цей відрізок за Пагорб розбитих сердець, але цей подвиг ще попереду! Перша частина цього пагорба крута, але не надто довга. Посередині є невеликий перепочинок, а потім знову короткий підйом. Близько 20-ї милі ви перетнете Централ-стріт і побачите праворуч від себе бігову компанію Heartbreak Hill.

Тут ви отримаєте перший з багатьох візуальних сигналів про наближення пагорба розбитих сердець. Починаючи з 20-ї милі, ви побачите пагорб Серцебиття, і у вас буде трохи часу, щоб морально підготуватися до останнього великого підйому. Тоді настав час зробити глибокий вдих, подивитися вперед і перейти на більш короткий крок!

Пагорб Розбитих Сердець — це крутий півкілометровий похід вгору з нахилом 3,3 відсотка. Це, мабуть, не найскладніший пагорб, з яким ви коли-небудь стикалися, але його положення як в серії пагорбів, так і в загальному забігу робить його особливо складним. Деякі люди вважають за краще підкорювати пагорб розбитих сердець, опустивши голову і зосередившись на наступному кроці. Я ж вважаю за краще не відводити очей від призу і використовувати деякі фізичні підказки, щоб відстежувати свій прогрес. Піднімаючись на пагорб, зліва від себе ви побачите три знаки “Вхід заборонено”, а потім прямо перед собою ви побачите набір світлофорів, які позначають вершину пагорба. Мені подобається рахувати знаки та дивитися прямо на світлофори. Натовп додасть вам багато енергії на цьому відрізку шляху, і ви, безумовно, відчуєте величезне почуття виконаного обов’язку, коли досягнете вершини. В якості нагороди ви отримаєте ще один невеликий нахил, а потім сегмент спуску, який приведе вас до фінальних миль. Під час тренувань ми часто обмінюємося “п’ятірками” або підбадьорюємо інших бігунів у цей момент. Досягнення вершини Heartbreak Hill може бути захоплюючим!

Під час Бостонського марафону енергія на дистанції є заразливою; вона, безумовно, мотивує і стимулює бігунів у день забігу. Так само, за кілька тижнів до марафону, дружба на пагорбах є дуже корисною і робить тренування в Бостоні неймовірно унікальним. Якими б страшними не були пагорби Ньютон Хіллз, ви можете абсолютно точно подолати кожну перешкоду. Просто продовжуйте йти вперед, знайдіть свою мантру і скажіть собі, що ви можете це зробити!