Як дивитися “Єллоустоун” та його спін-оффи “1883” і “1923

Навіть після п’яти сезонів “Єллоустоун” продовжує приваблювати величезну аудиторію. Прем’єра 5-го сезону стала найпопулярнішою прем’єрою на кабельному каналі з часів “Ходячих мерців” 2017 року.

Але вестерн-драму від Paramount Network, як відомо, важко дивитися без кабельного телебачення — і все стає ще більш заплутаним, якщо врахувати всі спін-оффи та серії приквелів “Єллоустоуна”. Шукаєте путівник, який проведе вас через Дикий Захід потокового мовлення цього неймовірно популярного серіалу? У нас є все, що вам потрібно. Продовжуйте читати, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про всесвіт “Єллоустоуна”.

Paramount network, Paramount+ та CBS Essentials є дочірніми компаніями Paramount.

Хронологія “Єеллоустоун” пояснювала

“1883”: Хочете розпочати свою подорож з Даттонами з першого дня? Прямо зараз хронологічна шкала всесвіту “Єллоустоун” починається з 1883 року, з ексклюзивного лімітованого серіалу Paramount+, що має влучну назву “1883”. У приквелі вестерну з Семом Елліоттом, Тімом Макгроу та Фейт Гілл у ролі поселенців Даттонів, які перетинають країну в пошуках кращого життя.

“1923”: Після “1883” йде “1923”, дія якого відбувається, як ви вже здогадалися, у 1923 році. У другій серії приквелу з Гелен Міррен і Гаррісоном Фордом у ролі покоління Даттонів, яким доручено захищати свою землю під час Великої депресії.

“Єллоустоун”: І ось, нарешті, ви будете готові до головної події: “Єллоустоун”, сезони з 1 по 5.

Скільки буде спін-оффів “Єеллоустоуна”?

Окрім п’яти сезонів “Єеллоустоуна” та обмежених серіалів-приквелів “1883” і “1923”, на підході ще один спін-офф ”
еллоустоуна” у вигляді “6666”, шоу, яке зосередиться на ранчо “Чотири шістки” в сьогоденні. “6666” наразі не має визначеної дати виходу, але серіал приєднається до інших спін-оффів “Йеллоустоуна” ексклюзивно на Paramount+.

“Правоохоронці: Басс Рівз”, який є продовженням історії “1883” з абсолютно новими персонажами.

Також очікуються ще два серіали за участю предків Даттонів з 1940-х та 1960-х років відповідно.

Таким чином, кількість серіалів у всесвіті “Єллоустоун” зросла до семи.

Як дивитися “Єллоустоун

“Єллоустоун” розповідає про сім’ю Даттонів, власників найбільшого скотарського ранчо в США, які намагаються впоратися з майже постійним конфліктом на кордонах своїх земель. Перші чотири сезони цієї вестерн-драми з Кевіном Костнером, Люком Граймсом, Келлі Рейлі та іншими акторами в головних ролях наразі доступні для перегляду на Peacock. Четвертий і п’ятий сезони — на Philo.

Як дивитися “1883

Перший серіал-приквел “Єллоустоуна” розповідає про походження родини Даттонів і про те, як вони стали власниками своєї сумнозвісної землі. “1883” доступний ексклюзивно на Paramount+.

Як дивитися “1923

Гаррісон Форд у ролі Джейкоба Даттона та Гелен Міррен у ролі Кари Даттон у фільмі “1923”. Трансляція на Paramount+ у 2022 році. Джеймс Мінчін III / Paramount+
В останньому приквелі “Єллоустоуна” знялися Гаррісон Форд і Гелен Міррен. “1923” розповідає про предків Даттона в епоху сухого закону, коли вони борються за землю своєї родини під час Великої депресії. “1923” зараз ексклюзивно на Paramount+.

Читати далі

Post navigation