Навіщо робити силові вправи, якщо вони спалюють мало жиру?

Кардіо — це король, коли справа доходить до спалювання жиру, але не варто економити на основній роботі

Ви повинні скинути все: ви не можете спалювати жир лише в одному місці на тілі

Ми всі відкладаємо жир у різних частинах тіла: жінки з грушоподібною фігурою мають тенденцію відкладати більше жиру в області стегон, тоді як жінки з яблукоподібною фігурою – в області живота і верхньої частини рук. Якщо ви хочете зменшити кількість жиру в певній ділянці тіла, розумно виконувати вправи, які працюють на м’язи в цій області. Отже, якщо ви хочете зменшити жир на стегнах, ви робите випади; якщо ви хочете зменшити жир на руках, ви робите скручування на біцепси; а якщо ви хочете спалити запасне колесо, ви виконуєте вправи на прес. Виглядає цілком логічно, чи не так? На жаль, такий підхід до зменшення жиру просто помилковий. Причина, через яку ми не можемо цілеспрямовано впливати на жирові відкладення, полягає в тому, що жир зберігається переважно у формі тригліцеридів. Ці тригліцериди можуть мати тенденцію накопичуватися в певних зонах (наприклад, на животі або стегнах), але це не означає, що м’язи цієї зони використовують саме ці тригліцериди як паливо.

Коли нам потрібна енергія для руху, наш організм звертається до енергії, накопиченої в жирових клітинах, і перетворює її на паливо, яке можуть використовувати наші м’язи. Те, що у нас є жирові клітини в шлунку, не означає, що наш організм вибере саме ці клітини для перетворення на енергію під час виконання силових вправ. Коротше кажучи, жирові клітини в нашому шлунку не “належать” м’язам шлунку. Організм отримує енергію з жирових клітин у різних частинах тіла і використовує це паливо, щоб забезпечити енергією будь-яку активність, яку ми виконуємо. З цієї причини ключ до швидкого спалювання жиру полягає в тому, щоб обирати такі види діяльності, які спалюють найбільшу кількість калорій, що, в свою чергу, призводить до втрати найбільшої кількості жиру.

Перестаньте робити “хрустіння” і працюйте на весь прес!

Більшість вправ на прес, особливо ті, що містять “хрустіння”, насправді не допоможуть вам створити гладенький, підтягнутий живіт, якого ви хочете. Так навіщо взагалі робити силові вправи?

Оскільки високоінтенсивне кардіо спалює жир ефективніше, ніж хрустіння, то чому б нам просто не займатися кардіо цілий день і не відмовитися від жорстоких вправ на м’язи?

Ось чому:

Функціональна, прогресивна робота на прес дасть вам гарні, рельєфні м’язи, які стануть помітними після того, як шар жиру буде спалено завдяки кардіотренуванням і очищенню раціону харчування.

Ви ж не хочете витрачати місяці, спалюючи запасне колесо, щоб виявити, що під ним нічого немає.

Хоча силові вправи не є найефективнішим способом спалювання підшкірного та вісцерального жиру на животі, вони є відповіддю на питання тонізації м’язів під ним. Точкове зменшення жиру на тілі не є реальним, але точковий тонус м’язів, безумовно, можливий. Наприклад, ви можете абсолютно точно зробити м’язи ніг сильнішими і більш підтягнутими, виконуючи випади та присідання; ця максима справедлива для будь-якого м’яза тіла. Повторювані навантаження на м’язи викликають позитивні адаптації в цих м’язових волокнах, які варіюються від поліпшення серцево-судинної ефективності до збільшення щільності кісткової тканини і нервово-м’язового контролю. Суть полягає в тому, що якщо ви будете повторювати навантаження на свої основні м’язи, виконуючи вправи зі скульптурою, ви покращите силу, потужність, витривалість і координацію цих м’язів.

Всі ці переваги – лише приємні побічні ефекти скульптування чудового, завидного преса!