Лія Вільямсон повернення після травми

Лія Вільямсон повернулася до Левиць після подолання травми ACL; Команда Саріни Вігман вирушить на південь Іспанії на тренувальний табір у теплу погоду, а потім зіграє з двома товариськими міжнародними матчами; Австрія та Італія будуть протистояти збірній Англії в перших матчах 2024 року

Лія Вільямсон була включена до складу жіночої збірної Англії вперше після повернення після серйозної травми коліна.

Капітан збірної Англії Вільямсон, який минулого літа був змушений відсидіти участь у Чемпіонаті світу серед жінок після розриву ACL, повернувся до строю за канонірів наприкінці січня після дев’ятимісячної перерви, і тепер знову бере участь у боротьбі «Левиць» для майбутніх товариських матчів. проти Австрії та Італії в лютому.

Це перший раз, коли захисник «Арсеналу» виступить у збірній Англії з тих пір, як у квітні 2023 року команда виграла трофей Фіналісіми серед жінок.

Джесс Парк, який востаннє виступав за Левиць у жовтні, також був включений до групи з 23 гравців.

Міллі Брайт і Бетані Інгленд вибули травмовані, а для Микити Перріса немає місця, незважаючи на хорошу форму Манчестер Юнайтед.

Це буде останній табір перед тим, як Англія почне відбіркову кампанію до Євро-2025 у квітні – жеребкування цього змагання відбудеться 5 березня.