Коли закінчується Суперкубок 2024? Як довго тривали попередні ігри та о котрій годині вони завершилися

Суперкубок 2024 року вже тут. Один з найочікуваніших Суперкубків в новітній історії, “Сан-Франциско 49ers” зустрічаються з “Канзас-Сіті Чіфс” у матчі за Суперкубок LVIII. Чинні чемпіони Суперкубка “Канзас-Сіті Чіфс” намагаються стати першою за 20 років франшизою НФЛ, яка виграла два Суперкубки поспіль, але для цього їм доведеться пройти Крістіана МакКафрі та “Дев’яток”.

Поки Кайл Шанахан та Енді Рід підтягують графіки та плани своїх команд, це ідеальний час для вболівальників, щоб підготуватися до Суперкубку LVIII. Незалежно від того, чи влаштовуєте ви вечірку на честь Суперкубка LVIII вдома, чи дивитеся гру в улюбленому місцевому спортивному барі, вам потрібно знати, скільки часу вона триватиме, а також всю логістику дня, щоб не пропустити жодного снэпа, пасу чи гри – не кажучи вже про плавні рухи Ашера під час шоу в перерві Суперкубка.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися повний розклад Суперкубка LVIII.

Коли відбудеться Суперкубок 2024?

Суперкубок LVIII відбудеться в неділю, 11 лютого 2024 року. Пряму трансляцію покажуть телеканали CBS і Nickelodeon, а також пряму трансляцію на Paramount+.

Якщо ви ще не є передплатником Paramount+, цей сервіс пропонує семиденну безкоштовну пробну версію. Це означає, що ви можете дивитися Суперкубок безкоштовно на Paramount+.

О котрій годині починається Суперкубок 2024?

Гра розпочалася сьогодні о 18:30 за східним часом (15:30 за тихоокеанським часом). Національний гімн виконала кантрі-зірка Реба МакЕнтайр, Post Malone заспівав “America the Beautiful”, а Андра Дей – “Lift Every Voice and Sing” (“Підніміть кожен голос і співайте”).

Скільки зазвичай триває матч за Суперкубок?

В середньому трансляція Суперкубка за останні 20 років триває близько трьох з половиною годин, включаючи шоу в перерві.

О котрій годині, ймовірно, закінчиться Суперкубок 2024 року?

Жителі Східного узбережжя можуть розраховувати на те, що в понеділок вранці вони будуть трохи сонними, оскільки Суперкубок 2024 року, швидше за все, закінчиться близько 22:00 за східним часом. Гра може перейти в овертайм, але тільки один Суперкубок коли-небудь переходив в овертайм. У 2017 році “Атланта Фальконс” ледь не розгромила “Нью-Інгленд Патріотс” у Суперкубку LI. Натомість Том Брейді вивів “Патріотів” з 25-очкового відставання, але лише в овертаймі переміг “Соколів” Метта Райана.

Скільки тривають чверті у НФЛ?

Футбольні матчі НФЛ поділяються на чотири 15-хвилинні періоди, які називаються чвертями. Перша половина і друга половина гри розділені перервою на перерву.

Хоча чверть триває 15 хвилин ігрового часу, в реальному часі вона триває набагато довше. Це тому, що годинник зупиняється в перервах між іграми після пропущених пасів. Команди також можуть брати тайм-аути, є перерва на двохвилинне попередження, а також паузи в грі для рекламних перерв, які додають до тривалості чверті в реальному часі.

Коли шоу в перерві Суперкубка?

Ашер, який виступає на сцені під час запису iHeartRadio’s Living Black 2023 Block Party в Інглвуді, Каліфорнія, буде головним виконавцем на цьогорічному шоу в перерві матчу за Суперкубок. Кевін Вінтер / Getty Images
Ви можете очікувати, що Ашер вийде на сцену під час шоу Apple Music Super Bowl LVIII Halftime Show приблизно через дев’яносто хвилин або дві години після початку матчу. Шоу в перерві Суперкубка розпочнеться приблизно о 20:00 за східним часом, щоб ви не пропустили жодної хвилини виступу Ашера.

Якщо вам цікаво, скільки триватиме шоу Ашера в перерві матчу, то перерва у звичайному матчі НФЛ триває 13 хвилин, але перерва Суперкубка триває трохи довше, щоб встигнути встановити та зняти сцену. Очікуйте, що Ашер пробуде на сцені менше ніж 15 хвилин.

Розклад недільного Суперкубка

Передігрова трансляція Суперкубка 2024: CBS Sports проведе семигодинну передматчеву трансляцію на каналах CBS та Paramount+, яка розпочнеться об 11:30 у неділю за східноєвропейським часом.

• 11:30 за східним часом: “NFL Slimtime”: Ведучі Нейт Берлсон та Янг Ділан перед грою розповідають про найцікавіші моменти з життя НФЛ, роблять прогнози та дають інтерв’ю.
  • 12:00 за східноєвропейським часом: “Дорога до Суперкубка”: Щорічний спортивний документальний фільм від NFL Films про сезон НФЛ 2023-2024. Годинний фільм містить понад 125 мікрофонних інтерв’ю з гравцями та тренерами НФЛ, які розповідають про моменти, що передували Суперкубку LVIII.
  • 13:00 за східноєвропейським часом: “Ви дивитеся наживо!”: Історія “НФЛ сьогодні” озирається на 50 років студійного висвітлення НФЛ, включаючи інтерв’ю з учасниками першого складу Брент Масбургер і Джейн Кеннеді, що залишилися в живих, а також з нинішніми телеведучими.
  • 14:00 за східним часом: “НФЛ сьогодні”: У прямому ефірі з готелю “Белладжіо” та стадіону “Аллеґіант” вболівальники матимуть змогу переглянути чотиригодинний передматчевий репортаж, що передує старту гри. До ведучого Джеймса Брауна приєднаються аналітики Філ Сіммс, Білл Коуер, Нейт Берлесон, Бумер Есісон і Джей Джей Ватт, а також провідний інсайдер НФЛ Джонатан Джонс. Ієн Ігл, Чарльз Девіс, Метт Райан та Джейсон МакКурті нададуть додаткові коментарі, а також Кайл Брандт та інші.

Початок Суперкубка 2024 та розклад ігор: Починаючи з 18:30, “Сан-Франциско 49ers” протистоятимуть “Канзас-Сіті Чіфс” під музичні виступи Реби МакЕнтайр, Ашера, Поста Мелоуна та інших.

• 18:10 за східним часом (приблизно): Очікується, що Пост Мелоун заспіває “America the Beautiful”, після чого національний гімн виконає Реба МакЕнтайр. Співачка Андра Дей також виконає свою версію “Lift Every Voice and Sing”. Актор Шахім Санчес розпишеться разом з Дей. (Санчес також виконає ASL-версію виступу Ашера в перерві матчу).
  • 18:30 за східним часом: Починається Суперкубок LVIII. Джим Нантц і Тоні Ромо будуть вести гру, а також репортери Трейсі Вулфсон, Еван Вошберн і Джей Філі та аналітик правил Джин Стераторе. Армандо Кінтеро та Бенні Рікардо вестимуть трансляцію САП іспанською мовою.
  • 20:00 за східноєвропейським часом (приблизно): Розпочнеться шоу Apple Music Super Bowl LVIII у перерві матчу. Музична сенсація Ашер вийде на сцену, щоб виконати попурі зі своїх найкращих хітів.

Післяматчева трансляція Суперкубка 2024: Після завершення гри дійство продовжиться післяматчевим репортажем телеканалу CBS, включаючи вручення переможцям трофею Вінса Ломбарді.

• 21:30 – 22:00 за східним часом (приблизно): Початок післяматчевих репортажів. Команда “The NFL Today” підведе підсумки Суперкубка, а Джим Нантц вручить Трофей Вінса Ломбарді переможцю Суперкубка LVIII.